YETKİLİ SATIŞ ACENTESİ FEDERAL TURİZM
Cenova, Nice, Marsilya, Barcelona

1. Gün
ISTANBUL( MILANO) CENOVA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ASYA TUR kontuarında saat 07:00'da buluşma.THY'nin TK-1873 sefer sayılı uçağı ile saat 09:00'da MILANO'ya hareket,saat 11:00'de MILANO'ya varış.Lüx otobüsümüz ile CENOVA'ya hareket,varış.Oteletransfer,yerleşme.Geceleme otelinizde.
2. Gün
CENOVA
Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük panoramik CENOVA ehir turu.Görülecek yerler arasında CENOVA KATEDRALİ,ÜNLÜ CENOVA MEZARLIĞI,BELEDİYE BÖLGESİ,LİMAN BÖLGESİ.Geceleme otelinizde.
3. Gün
CENOVA-NICE
Sabah kahvaltısından sonra NICE hareket,varış.Otele yerleşme,geceleme otelinizde.
4. Gün
NICE-(MONACO MONTE CARLO)
Saba kahvaltısından sonra serbest gün,gezme,dinlenme ve alışveriş imkanı.İsteyenler ile EXTRA MONACO turu.Bu turda BOTANİK BAHÇESİ- ALBERT 1 DENİZ MÜZESİ (KAPTAN COUSTEAU) ADLİYE SARAYI, MONACO SARAYI ve KİLİSESİ görülecek yerler arasındadır. (Monaco sarayına giriş yoktur) Ayrıca yol üzerin de parfüm fabrikasında alışveriş olanağı. Öğleden sonra Extra Cannes turu. Gece MONTE CARLO Kumarhanesi gezisi. Geceleme otelinizde.
5. Gün
NICE-MARSILYA
Sabah kahvaltısdından sonra özel otobüsümüz ile MARSILYA'ya hareket.Yol üzerinde CANNES turu.Şehre varış ve MARSILYA şehir turu.Geceleme otelinizde.
6. Gün
MARSILYA-BARCELONA
Sabah kahvaltısından sonra özel otobüsümüz ile COSTA BRAVA'ya hareket.Yol üzeirnde EXTRA ANDORRA TURU. Gümrüksüz alışveriş ülkesi olarak bilinen ayrıca doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa'nın en küçük devletlerinden birinde güzel bir gün geçirme imkânı. Geceleme otelinizde.
7. Gün
BARCELONA (COSTA BRAVA)
Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük panoramik BARCELONA şehir turu.Görülecek yerler arasınd LA SAGRANDA FAMILIA KİLİSESİ,ENDULUS ARENASI,CRISTOF COLOMB HEYKELİ,SANTA MARIA,MONTJUIC TEPESİ,KRALİYET SARAYI,OLIMPIC LIMAN,ISPANYA VE KATALUNYA MEYDANI,LA RAMBLA CADDESİ.Geceleme otelinizde.
8. Gün
BARCELONA (COSTA BRAVA)
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman , alışveriş ve gezme imkânı. İsteyenler ile EXTRA FLAMENCO GECE KULÜBÜNDE içkili,yemekli,müzikli ve ISPANYOL DANSLARI eşliğinde akşam yemeği.Geceleme otelinizde.
9. Gün
BARCELONA-ISTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra serbest,öğlen havaalanına transfer ve TURK HAVAYOLLARI'nın TK-1854 sefer sayılı uçağı ile saat 13:10'da ISTANBUL'a hareket,uçak yolculuğu , 17:30'da ISTANBUL'a varış ve turumuzun sonu.

·  THY İLE UÇAK YOLCULUKLARI

·  3-4 YILDIZLI OTELLLERDE KONAKLAMA

·  SABAH KAHVALTILARI

·  LUX OTOBUSLERLE TRANSFERLER

·  YARIM GÜNLÜK PANORAMİK ŞEHİR TURU

·  ÜCRETSİZ SAN REMO GEZİSİ

·  TECRUBELİ ASYA TUR REHBERLİK HİZMETLERİ

Sayfanın başına dönmek için tıklayınız GERİ